Chrzest

chrzestDnia 16 marca odbył się chrzest wodny. Dziewięć osób z naszego zboru zawarło przymierze z Panem i zdecydowało się iść za Jezusem. Jest to zawsze radosne i z pewnością niezbędne wydarzenie w życiu każdego wierzącego, gdy publicznie manifestuje swoją wiarę i opowiada się za Chrystusem.

Każdego więc, który mię wyzna przed ludźmi i Ja wyznam przed Ojcem moim, który jest w niebie. (Mat 10:32)

Chrzest wodny jest następstwem świadomej wiary zrodzonej w naszym sercu dzięki Ewangelii. Wiary w Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, który został posłany na ten świat, aby wziąć na siebie nasz grzech i zamiast nas umrzeć. Na krzyżu rozprawił się ze śmiercią i grzechem, przywracając pokój z Bogiem. Wierząc w Jezusa i Jego doskonałe dzieło odkupienia, otrzymujemy wspaniały dar łaski od Boga – zbawienie.

Dzięki Jezusowi możemy doświadczać nowego życia, wolnego od więzów grzechu i chodzić w zwycięstwie przeznaczonym dla nas przez Boga.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
1
2
3
4
5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>