Koncert Pasyjny Beaty Bednarz

Dnia 6 kwietnia z okazji Świąt Wielkanocnych w naszym kościele odbył się wspaniały Koncert Pasyjny w wykonaniu Beaty Bednarz, utalentowanej piosenkarki, która nagrywa i współpracuje z wieloma wybitnymi osobami polskiej sceny muzycznej.

Koncert Pasyjny był szczególnym wydarzeniem dla naszego zboru, wspaniałym przeżyciem dla wszystkich, którzy w nim uczestniczyli. Był to wyjątkowy, błogosławiony wieczór, podczas którego wysłuchaliśmy utworów mówiących o poświęceniu Jezusa i dziele, jakie dokonało się na Golgocie. Wykonywane pieśni poruszały również kwestię relacji człowieka z Bogiem.

Doskonałe dzieło zbawienia

Dla chrześcijan okres Świąt Wielkanocnych to czas wspominania śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Śmierci, która dała życie każdemu, kto w Niego wierzy. Dwa tysiące lat temu na Golgocie dokonało się doskonałe dzieło zbawienia. Jezus umarł za nas, pełen bólu i cierpienia poniósł na krzyż nasze grzechy. Szedł tam za każdego, bez narzekania, w pokorze i całkowitym poddaniu. Z miłością zniósł wszystkie cierpienia.

Bóg, dając swojego umiłowanego Syna pokazał, jak bardzo kocha człowieka. Jezus pokonał grzech, śmierć i szatana. Zmartwychwstał, okazując wielką Bożą moc i napełniając nadzieją na wspaniałe jutro każdego, kto w Niego wierzy. Chrystus na krzyżu spłacił każdy grzech, pojednał świat z Ojcem i dał nam nowe życie, wolne od winy i potępienia.

W naszych sercach i umysłach ten niepowtarzalny koncert odświeżył głębię Bożej miłości i Jego oddania dla człowieka. Spędziliśmy razem wspaniały czas, śpiewając i chwaląc Boga. Wydarzenie to zapadnie na długo w naszej pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *