Konferencja dla kobiet w Karłowicach

przeznaczenieDnia 8-9 listopada w ośrodku wypoczynkowo – szkoleniowym Zielona Niwa w Karłowicach odbyła się konferencja dla kobiet pt. „Osiągnij miejsce przeznaczenia”. Słowem usługiwały Margaret Lewis i Pamela Maynard. Temat przewodni konferencji przybliżył uczestniczkom zagadnienia związane z własnym wizerunkiem, tożsamością, celem i przeznaczeniem, które możemy osiągnąć w Bogu. Był to dobry czas do przemyśleń, uświadomienia sobie kim jesteśmy w Chrystusie i o jakich obietnicach mówi Słowo Boże.

Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją. (Jer 29:11)

Ludzie poszukują prawdy odnośnie swojego życia, obdarowania i przeznaczenia. Odnaleźć można to tylko w relacji z Bogiem, ponieważ to On nas stworzył i włożył w nas pragnienia, dary i talenty niezbędne do odbycia życiowej podróży według Jego woli. Szukanie celu i przeznaczenia nie może być odseparowane od odnalezienia swojego własnego wizerunku. Bez poznania Boga i znajomości Jego Słowa nie zrozumiemy kim jesteśmy. Bóg ma plan dla każdego, a naszym zadaniem jest uświadomić sobie co mamy w swoich rękach, jaka jest nasza pasja i cel.

Bóg stworzył ludzi na swój obraz i podobieństwo. Nie jesteśmy dziełem przypadku, ani pomyłki. Stworzył człowieka takim, jakim chciał go widzieć. Każdej osobie dał cel do spełnienia i przeznaczenie do osiągnięcia, a kluczem do odnalezienia odpowiedzi na pytania, dotyczące tych dwóch zagadnień jest poznanie Boga.

Panie, zbadałeś mnie i znasz. Ty wiesz, kiedy siedzę i kiedy wstaję, rozumiesz myśl moją z daleka. Ty wyznaczasz mi drogę i spoczynek, wiesz dobrze o wszystkich ścieżkach moich. Jeszcze bowiem nie ma słowa na języku moim, A Ty, Panie, już znasz je całe. Ogarniasz mnie z tyłu i z przodu I kładziesz na mnie rękę swoją. (Ps 139:1-5)

 

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *