Konferencja dla kobiet w Karłowicach

W dniach 19-20 października 2012r. w chrześcijańskim ośrodku wypoczynkowo – szkoleniowym „Zielona Niwa” w Karłowicach odbyła się konferencja dla kobiet pt. „Chrystus w Tobie, nadzieja chwały”, na której usługiwały Margaret Lewis i Pamela Maynard. Był to wyjątkowy czas spędzony na uwielbianiu Boga i wsłuchiwaniu się w Jego Słowo.

Większość kobiet nosi w swoim sercu pragnienie, aby zmieniać rzeczywistość i wywierać pozytywny wpływ na otoczenie. Kobiety chcą być kochającymi matkami i żonami, dobrymi współpracownikami oraz pomagającymi sobie nawzajem siostrami w Chrystusie. Uzdolnić nas do tego może tylko Jezus, który uczy, jak ze słuchacza Słowa stać się jego wykonawcą.

Powstań, zajaśnij, gdyż zjawiła się twoja światłość, a chwała Pańska rozbłysła nad tobą. (Iz. 60:1)

Usługujące na konferencji Margaret Lewis i Pamela Maynard przypomniały, że każdą z nas kształtuje Bóg. Robi to precyzyjnie, lecz niejednokrotnie czujemy gorąco, napór i ciśnienie. Praca, którą Bóg w nas wykonuje została przyrównana do procesu kształtowania diamentów. Kamienie te powstają na dużych głębokościach, w wysokiej temperaturze i ciśnieniu. Potrafią przetrwać to, czego inne nie są w stanie.

Diamenty kojarzą się z doskonałością, precyzją, szlachetnością, są piękne i wyjątkowe. Bóg pragnie nas takimi widzieć, tylko pozwólmy Mu wykonać potrzebną pracę. Słowo Boże i Duch Święty mogą sprawić, że staniemy się mocni, jak diamenty. Będziemy mogli przetrzymać i przezwyciężyć każdą trudną sytuację. Bóg jest twórcą ponadnaturalnym, twórcą, który w swojej suwerennej mocy jest w stanie stworzyć coś, czego nie ma. Otwórzmy się na Boże działanie w naszym  życiu i pozwólmy, aby Jego moc przepływała i działała w nadzwyczajny sposób. Bądźmy światłem Chrystusa! Odbijajmy Jego blask jak diamenty!

Photo credit: Joanna Kurczewska

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
101_1725
101_1732
101_1734
101_1735
pa195980
pa195986
pa195999
pa196002
pa196004
pa196006
pa206011
pa206018
pa206021
pa206041

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *