Rodzinne wakacje nad morzem

W tym roku udało się zorganizować dla naszego zboru rodzinne wakacje nad morzem. Przez 10 dni wspólnie odpoczywaliśmy, korzystając z bazy noclegowej, którą udostępnił nam Kościół Chrześcijan Baptystów w Świnoujściu.

Po dotarciu do Świnoujścia, przeprawieniu się przez prom i rozpakowaniu, ruszyliśmy na plażę, ciesząc się promieniami słońca i orzeźwiającą bryzą wiejącą od morza. Dzieci miały fantastyczny czas, bez ograniczeń mogły bawić się na piasku, budując zamki i inne wytwory własnej wyobraźni.

Oprócz relaksu na plaży mogliśmy zwiedzać miasto i jego okolice, poznając ciekawe miejsca, które oferuje polskie wybrzeże. Przez te kilka dni mieliśmy okazję umacniać relacje i lepiej się poznać. Każdego poranka spotykaliśmy się, aby chwalić Pana, powierzyć Mu nadchodzący dzień i dziękować za możliwość odpoczynku z dala od codziennych trosk.

Z utęsknieniem będziemy wyczekiwać przyszłorocznego urlopu, zachęceni wspaniałym czasem, który dał nam Pan.

NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail
101_1220
101_1231
101_1284
101_1295
101_1302
101_1418
101_1579
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
p7100084
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *