Grupa Młodzieżowa „Twórcy Historii”

Głównym zamierzeniem grupy jest poznawanie i doświadczanie Boga w osobisty sposób, pragniemy, aby nasze spotkania oraz treści na nich poruszane pozwoliły każdej osobie zbliżyć się do Boga i przeżywać Jego obecność. Ponadto, zgodnie z księgą Przypowieści Salomona 22:6 „Wychowuj dziecko odpowiednio do drogi, którą ma iść, a nie zejdzie z niej nawet w starości”, pragniemy, aby każda młoda osoba otrzymała odpowiednie wskazówki do tego jak żyć i jak służyć Bogu w XXI wieku.

Zachęcamy wszystkich, aby traktowali Boga i chrześcijaństwo poważnie w oparciu o osobistą RELACJĘ z Nim a nie o RELIGIĘ. Jezus przyszedł na świat po to, abyśmy wszyscy mogli mieć prawdziwą relację z Bogiem i na tym się skupiamy zachęcając wszystkich do uczynienia kroku wiary i zaufania Bogu.

Z Nim jesteśmy w stanie osiągnąć wielkie rzeczy i możemy mieć wielkie marzenia, które będą zmieniały świat w którym żyjemy. Dlatego więc nazywamy się Twórcy Historii, ponieważ wierzymy, że każdy z nas może mieć na nią wpływ, ponieważ Bóg jest po naszej stronie.

Spotkania młodzieżowe odbywają się w każdą sobotę:

  • 16:00 Spotkanie młodzieżowe

Zapraszam wszystkich w wieku od 13 do 20 lat aby dołączyli do nas i zobaczyli jak dobry jest Bóg i jaką wspaniałą przyszłość zgotował tym, którzy w Niego wierzą.