Spotkania kobiet

Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet organizujemy różnego rodzaju spotkania: są to spotkania na których studiujemy Biblię, modlimy się o nasze rodziny, osobiste problemy, sytuację w naszym kraju czy też o inne narody. Zapraszamy ciekawe osoby które dzielą się swoimi przeżyciami i doświadczeniami z Bogiem, naszymi gośćmi są również kobiety, które wyjeżdżają na misje do Afryki oraz goście z różnych stron świata.

Kiedy jest ładna pogoda organizujemy grillowanie i spędzamy wspólnie czas, ciesząc się sobą nawzajem i cudownym smakiem kiełbasek, a kiedy uzbieramy pieniądze, wyjeżdżamy na cudowne konferencje dla kobiet, gdzie w jednym miejscu można spotkać setki kobiet i przeżyć cudowne chwile z Bogiem.

Patrząc na życie i służbę Jezusa widzimy, że traktował On kobiety w zupełnie inny sposób niż przywódcy ówczesnego świata. Jezus kochał i akceptował kobiety. On wyciągał swoją pomocną dłoń. Były one przy najważniejszych wydarzeniach w życiu i służbie Pana Jezusa.
Idąc za jego przykładem, my kobiety, które doświadczyłyśmy Bożej miłości i akceptacji, pragniemy pomagać innym kobietom odnaleźć swoje powołanie, pomóc im w trudnych momentach ich życia, zachęcać je do walki o swoich mężów, dzieci i co najważniejsze naszym pragnieniem jest to, aby uwierzyły w siebie, i w to, że z Bogiem wszystko jest możliwe, z nim możemy przejść najtrudniejsze chwile w naszym życiu, z Nim możemy znowu mieć marzenia.

Jeżeli jesteś zainteresowana takimi spotkaniami, to już jesteś zaproszona.
Spotykamy się w Budynku Kościoła Zielonoświątkowego w Gryfowie w każdy czwartek o godzinie 17.00.